Zlatá retiazka s menom

V okienku nižšie si môžete vyskúšať, ako bude vyzerať Vaše meno na retiazke. Napíšte meno a vpravo vyberte font. Potom zadajte "PREJSŤ NA OBJEDNÁVKU". Hotové retiazky s menom zo zlata zasielame na Slovensko aj do Česka.
V cene je maximálne 7 písmen (vrátane prvého veľkého). Za každé ďalšie písmeno (ôsme, deviate, atď) je príplatok 30,-Eur (750,-Kč). Retiazka aj meno sú zo 14-ti karátového zlata, hrúbka 0,8 mm. Nutná platba "Vopred na účet". Po zaplatení zasielame grafický návrh k Vášmu odsúhlaseniu.

Cena:   320,-Eur   (7 800,-Kč) 

Cena je vrátane retiazky a vr. DPH.
Napíšte meno:
Vyberte si font:Zlatá retiazka s menom Alenka
Zlatá retiazka s menom Laura
Zlatá retiazka s menom Stela Tomi
Zlatá retiazka s menom Tomy

Spôsob platby a termín doručenia:

VOPRED bankovým prevodom - poštovné ZDARMA, dodanie do 10-tich pracovných dní, platí pre SK aj CZ (k dispozícii máme slovenskú aj českú banku). U zlatých retiazok s menom je spôsob platby možný iba vopred na náš účet.

Dĺžku retiazky si môžete zadať v objednávkovom formulári po kliknutí na "Prejsť na objednávku". Štandardne dodávame retiazku u dámskeho prívesku v dĺžke 45cm (merané bez mena). Cena retiazky je zahrnutá v uvedenej cene tovaru. Po kliknutí na "Prejsť na objednávku" si môžete zvoliť aj Meno do oblúčika, Srdiečko k menu, Okrasné podčiarknutie, Darčekové balenie, atď.