Ako retiazky s menom objednávať a prečo od našej firmy

Naša firma pôsobí na slovenskom a českom trhu od roku 2010, kedy ako prvá začala na mieru vyrábať retiazky s menom, náramky s menom a tiež náušnice s menom, to všetko zo striebra rýdzosti 925/1000. Na retiazke môžete mať akékoľvek meno, prezývku, nápis, čísla, či čokoľvek, čo Vás napadne. Keďže sa zameriavame iba na tento odbor, máme s ním veľké skúsenosti, čo možno vidieť na detailných fotografiách našich výrobkov, ktoré pravidelne zverejňujeme. Pozri naše albumy na Facebooku tu: https://www.facebook.com/pages/Retiazky-s-menom/363803243709780?sk=photos_albums
Zmieňujeme sa o tom všetkom len preto, že (rovnako ako u mnohých iných odvetví) sa na trhu objavujú priekupníci, ktorí sa snažia privyrobiť v tomto odbore, bez ohľadu na kvalitu vyhotovenej retiazky s menom. Spoznajú sa tak, že zákazníkovi neposkytujú odborný servis, alebo odborné poradenstvo. Väčšinou tiež neprijímajú platbu na dobierku, pretože chcú mať zaplatené vopred, a to nedáva zákazníkovi v prípade nedôvery možnosť voľby. Stretli sme sa aj s tým, že majú na svojich stránkach logo "Slovenský výrobok", alebo "Český výrobek ", ale na dovezený a negarantovaný tovar dávajú iba český alebo slovenský punc rýdzosti.

Aké sú výhody retiazok s menom od našej firmy?
1.) Garancia servisu a údržby po 2 roky ZDARMA! A v prípade akejkoľvek vady zapríčinené z našej strany, ponúkame navrátenie plnej sumy vrátane poštovného, alebo okamžité a uprednostňované zjednanie nápravy.
2.) poskytovanie odborného poradenstva po neobmedzenú dobu
3.) Možnosť zadania zákazky aj s platbou "na dobierku", čiže, zákazník zaplatí až tovar dostane od prepravcu do ruky. Je to určité láskavé gesto, kedy dáva výrobca zákazníkovi v prípade nedôvery možnosť voľby.
4.) Poskytujeme detailné a zväčšené fotografie našich retiazok s menom, kde je vidieť kvalita vyhotovenia, povrchového spracovania, a precízneho leštenia.
5.) Možnosť voľby druhu retiazky - máme v ponuke 4 druhy retiazok, aby si mohol vybrať aj náročný zákazník.
6.) Možnosť voľby povrchovej úpravy - buď pozlátený, alebo "rhodiovaný", čo je ochrana striebra proti zmatnení či stmavnutí.
7.) Možnosť zasadiť do mená brilianty, rubíny, či zafíry, alebo zirkóny v rôznych farbách.
8.)! Možnosť sa výrobca opýtať, v akej fázii výroby je Vaša zákazka retiazky s menom!
9.) Mnoho ďalších výhod, spojených s tým, že retiazku s menom zadávate na výrobu priamo u československého výrobcu.

Ako objednávať retiazku s menom?
- Naše stránky www.retiazkysmenom.sk vedú zákazníka k plynulému objednaniu tak, aby objednaná retiazka s menom (náramok s menom, či náušnice s menom) vyzeral podľa jeho predstáv. V tom podľa skúseností problém takmer nikdy nie je. Skôr sa tu zameriame na kritické body, kde môže zákazník urobiť chybu v zadávaní zákazky svojho strieborného šperku:
a) Správnosť zadania mena - Niekoľkokrát skontrolujte správnosť diakritiky u Vášho zadaného mena na retiazke
b) Dĺžka retiazky - dbajte na to, aby ste zadali dĺžku retiazky s menom podľa návodu, ktorý na niekoľkých miestach uvádzame na tomto zákazkovom webu. Je tu: http://www.retiazkysmenom.sk/ako-zistit-dlzku-retiazky
c) Prvé písmeno veľké - mená začínajú veľkými písmenami. Preto prekontrolujte, či prvé písmeno máte správne. My len vyrábame to, čo príde v objednávkovom formulári a malé počiatočné písmená u mien nemeníme (niekedy si zákazníci želajú malé prvé písmeno).
d) Platba dobierkou - u zákaziek s platbou "Na dobierku" Vám zašleme správu, a čakáme na Vaše e-mailové potvrdenie správnosti dvoch údajov. Bez tohto potvrdenia nezačneme vyrábať Vašu zákazku. Stáva sa, že zákazníci nečítajú správu, ktorú im pošleme, a potom čakajú na zákazku, ktorá neprichádza. U platby vopred na účet táto podmienka nie je.
e) Telefón - Aj keď je uvedenie Vášho telefónneho čísla vo formulári voliteľné, odporúčame ho uvéct. Je to z dôvodu, že nám pri výrobe Vašej zákazky často vznikajú nejasnosti, vzniknuté z neuváženého alebo neúplného vyplnenia objednávkového formulára, ktoré musíme okamžite riešiť, a to najlepšie telefonicky. Garantujeme, že nepoužívame telefónne čísla k iným účelom.
f) Zasadenie kamienkov - U zasadzovanie drahých kameňov alebo zirkónov počítajte že sa doba dodania predlžuje asi o 4 dni od sľúbeného termínu doručenia.
g) Meno do oblúčika - ak zadáte možnosť "Meno mierne do oblúčika", tak potom už nezadávajte žiadne "Okrasné podčiarknutie", nemožno vyrobiť tieto dve možnosti súčasne.
h) Veľkosť písma - ak neviete, akú veľkosť zvoliť, nechajte veľkosť "štandardnú". "EXTRA malá" veľkosť sa dá prečítať len zblízka, "štandardná" je decentná a akorátna, "väčšia" a "najväčšia" je pre málinko robustnejších alebo pevnejších ľudí.
i) Povrchová úprava - Odporúčame zadať možnosť "Povrchová úprava - rhodiované". Zistili sme, že mnoho ľudí nevie, že samotné striebro má tendenciu časom matnět, tmavnúť, a u niektorých jedincov so silne agresívnym potom aj černieť. Rhodiovanie je ochrana striebra proti tejto oxidácii, a šperk sa stáva takmer bezúdržbový. To znamená, dá sa s ním ísť kamkoľvek, aj do bazéna apod.
j) Spôsob platby - uprednostňujeme zákazníkov, ktorí zadajú platbu vopred na účet. Nielen že majú poštovné aj balné zdarma, ale tiež sú termínovo zvýhodnení. Majú dodanie do 7-mi pracovných dní.
k) Po kliknutí na "Odoslať objednávku" Vám nepríde automaticky vygenerované potvrdenie, ale do 24 hodín príde osobné potvrdenie Vašej objednávky s kalkuláciou celkovej ceny a ďalšie informácie, ktoré spracovávame individuálne.
(Ďalšie rady pribúdajú postupne)

Pre akýkoľvek iný dotaz nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať, a to tu:
e-mail: silvername.original@gmail.com
www.retiazkysmenom.sk
Prajeme úspešný výber a zadanie Vášho mena na retiazke náramku či náušniciach.
Za tím pracovníkov www.retiazkysmenom.sk
Aleš Vajdík